محل تبلیغات شما

اه لعنتی، آخه کدوم آدمی اینقدر بدبخته که مجبوره پنج شنبه این همه راهو بکوبه بره تا مدرسه؟؟ اونم به خاطر 2 ساعت امتحان!!-_-

بعله درسته، من اونقدر بدبخت بودم که امروز، مجبور شدم پاشم برم مدرسه امتحان شیمی بدم و خب حقیقتا گند زدم! نیم نمره که اون سوال کم میشم، نیم نمرم اون سوال، میشه 1 نمره، بعد از اون طرف اون یکی سوالم احتمالا نیم نمره یا هفتادو پنج صدم کم میشم.بهتره دیگه ادامه ندم وگرنه افسردگی میگیرم-_- پایینِ 17 و نیم نشم صلوات!! باورم نمیشه اینقدر افتضاح دادم. خدایا معدلم زیر 19 نشه! اگه بشه باید برم بمیرم حقیقتا-_-

آره من همون سارایی ام که کلاس هشتم داشتم برای معدل 20 جون می کندم! حالا دارم واسه معدل بالای 19 جون می کنم. خاک تو سرم-_- ای کاش از این هفته به بعد خوب بدم. منظورم از "خوب" ، نیست واقعا، منظورم 20 یا حداقل 19 و نیمه.

آه یعنی میشه 20 شم واقعا؟

اونم امتحان زیست رو! من حس میکنم هرچه قدرم که بخونم باز یه چیزی هست که بلد نیستم یا یه چیزی هست که بی دقتی میکنم.

خداوندگارا یه کمکی ب این بنده ی ذلیل بیچارت بکن لطفا:| داره میمیره این بنده ی داغونت. نگاش کن. مرگ رو از چشماش می بینی، نمی بینی؟

من نمیخوام زیست رو پایین 19 و نیم بشم، دیگه واقعا طاقت اینو ندارم. شیمی رو هم میخواستم 20 شم ولی الان خیلی خوب بشم و نیمی چیزی بشم!!! نکنه سرِ زیست هم چنین بلایی بیاد؟

نباید، واقعا نباید!! -___- اگه بیشتر از این گند بزنم دیگه جایی برا جبران نمیمونه.

دختر حواست کجاس؟ داری همه چیو خراب میکنی!

پنج شنبه و امتحان؟؟؟! =/

کلاس المپ ریاضیمون

امتحانا اونقدرام افتضاح نیستن :)

نیم ,اون ,رو ,امتحان ,زیست ,یه ,20 شم ,جون می ,19 و ,این بنده ,نیم نمره

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

محمد بهمنش