محل تبلیغات شما

خب امروز شنبه بود و مدرسه ساعت یک تعطیل میکرد. راستش خیلی درباره ی امروز حرف دارم.

امتحان ترم امروز، امتحان زیست بود.

خب الحمدلله اینم 20 نمیشم. اگه معلم سخت نگیره و به قول حسنا، مهربون تصحیح کنه، ان شاء الله 19.25 میشم.

چرا امسال من این شکلی شدم؟ پارسال داشتم تلاش میکردم معدلم 20 بشه الان دارم تلاش میکنم معدلم زیر 19 نشه  اگه زیر 19 شم نه تنها مدرسه ی خودمون، بلکه مدارس خوب دیگه هم قبولم نمیکنن آه خلاصه که اینجوری.

امیدوارم بیشتر از 0.75 از زیست کم نشم و البته امیدوارم معلمین گرامی مستمرهارو خوب داده باشن. بگذریم، یکی از اشتباهام تو امتحان زیست ب خاطر این بود ک سوالو ندیدم. همینقدر تباه=/ فردا هم امتحان عربی داریم و اگه عربی رو هم 20 نشم باید خودمو دار بزنم. 

این روزا که ساعت 1 تعطیل میشیم من مجبورم تا ساعت 3 بعد از ظهر تو مدرسه بمونم تا خواهرم ثمینا تعطیل شه و باهم برگردیم خونه. 

---------------

به امتحان ریاضیم ک فکر میکنم بدن لرزه میگیرم. خدایا این چه عذابی بود بر سر بنده ات نازل کردی؟ من کسی بودم ک کلاس هشتم تنها امتحانی ک براش نمی ترسیدم و نمی خوندم، ریاضی بود. و رسما باید بگم برای ریاضی از هر درس دیگه ای خیالم راحت تر بود. حالا امسال چی؟ همون ریاضی خوشگل و گوگولِ من، شده کابوس استرس آور زندگیم. و خب این حقیقتِ دردناکیه. دلم برای ریاضی تنگ میشه. ای کاش مثل قبل بشم. چه بلایی سرم اومده نمیدونم، میتونم بگم تو هیچ کدوم از مباحث ریاضی مشکلی ندارم ک بخوام برطرفش کنم، اما خیلیییی بی دقتم لعنتی -__- قبلا اینجوری نبودم ب خدا! فکر کنم سرم به سنگ خورده. 

امروز ریاضی داشتیم و نمیتونستم تو چشمای معلممون نگاه کنم. البته امتحانا رو نداد. من آخر کلاس رفتم پیشش. با خودم گفتم این مسئله باید حل بشه، باید بفهمم مشکلم چیه. خلاصه رفتم پیشش گفتم خانوم ب خدا من سرکلاس گوش میکنم هرچی میگین می فهمم، تکلیفامو حل میکنم و برام سخت نیستن، نمیدونم چرا اینقدر دارم پسرفت میکنم. حتی روش مطالعه ام هم غلط نیس چون پارسال هم روشم همین بود و خب هردو ترم نمره ی آخر ریاضیم 20 شد. پس چرا الان . زشت نیست آدم نگران این باشه ک نکنه زیر 19 بشه؟ چی کار کنم، کجای کارم مشکل داره؟

و خب معلم ریاضیمون حقیقتا راهکاری بهم نداد. فقط گفت نه تو ب راهت ادامه بده و همینجوری تلاش کن، مشکلی نداری. یکی از بچه های باسوادی (!!!) من ازت راضیم، نگران نباش.

نمیتونم انکار کنم ک انرژی مثبت خوبی بود. اما من میترسم. نمیدونم، من فقط میترسم! میترسم درسی که از دبستان هر سال دوسش داشتم از دست بره. ریاضی تنها درسیه ک هرسال عاشقش بودم.

مثلا یادمه دبستان ک بودم علوم رو دوست داشتم. ولی نه به اندازه ریاضی، در حقیقت به غیر از کلاس های دوم و چهارم و پنجم، بقیه ی سال ها علوم برام یه درس کاملا معمولی بود.البته یکی از دلایلش چرت و پرت بودن کتاب های درسی هم بود، ولی خب.  اما ریاضی همیشه خاص بود.همیشه جالب و جدید بود؛ همیشه سرگرم کننده.

البته وارد راهنمایی ک شدیم علوم خیلی شیرین تر شد و من تو سال های راهنمایی ب اندازه ی ریاضی عاشقش بودم. اما حالا. من هنوزم دوسشون دارم.

اما این نمره ها داره اعتماد ب نفسمو داغون میکنه، روحمو داغون میکنه. فعلا ک بالاترین نمره ام زیسته احتمالا. باشد که جبران کنیم :-"

-------------

موشک ما بود؟ نه، موشک ما نبود من مطمئنم. نباید موشک ما باشه. غمناکه، اسف باره، چرا ما هرکاری میکنیم یه گندی میخوره؟ با این انتقامِ سختمون. واقعا ناراحت کننده و کمرشکن بود، هرچند من از اولشم حس شیشمم میگفت تقصیر موشک ما بوده، اما حرفای مردم امیدوارم کرده بود. 

چقدر آبرومون رفت، چقدر هزینه و خسارت.

تازه مردم داشتن متحد میشدن، گند خورد ب اتحادمون. لعنتییی -___-

-------------

پاشم برم عربی بخونم خیر سرم!

پنج شنبه و امتحان؟؟؟! =/

کلاس المپ ریاضیمون

امتحانا اونقدرام افتضاح نیستن :)

ک ,ریاضی ,ب ,امتحان ,تو ,خب ,موشک ما ,زیر 19 ,بود و ,یکی از ,ب خدا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها